KONST / Litografier / Färglitografier 12376607
nr 1237 6607
Färglitografier
4 st. Max Knutsson. Signerad, numrerad 74/275, bladets mått: 32x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:21:04
24/2 23:13:03
24/2 23:17:40